بنام یزدان پاک

با گسترش فرهنگ استفاده از کمپر و کاروان در سالهای اخیر و نیاز به استاندارد سازی ساخت این نوع خودروها در داخل کشور، بر آن شدیم تا با تاسیس فروشگاه اینترنتی مای کمپر و گرده آوری مجموعه حاضر گامی در جهت رشد این فن آوری در داخل کشور عزیزمان برداشته باشیم.

مجموعه حاضر “اولین فروشگاه تجهیزات و لوازم تخصصی کمپر و کاروان در ایران” است. این سایت به همت گروه مهندسی برق و صنعت آریان و با کمک و راهنمایی اساتید بنام این رشته راه اندازی شده است. شایان ذکر است در انتخاب هر کدام از این محصولات مواردی چون بررسی نیازهای علاقه مندان و فعالان این حوزه و کاربرد این تجهیزات با توجه به فرهنگ و سبک سفر در ایران و همچنین کیفیت کالا مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است.

به این منظور، با ده ها شرکت معتبر خارجی مذاکره شده و در مواردی به جهت تضمین ارایه خدمات مناسب در آینده، قراردادهایی جهت اخذ نمایندگی و خدمات پس از فروش در داخل ایران با شرکت های برگزیده منعقد گردیده است. به لحاظ اطمینان از کیفیت محصولات، تمامی نمونه های اولیه قبل از معرفی در بازار توسط کارشناسان این حوزه بررسی و تایید شده اند.

در حال حاضر مجموعه ما علاوه بر فروشگاه اینترنتی مای کمپر  www.mycamper.ir و صفحه اینستاگرام RV_EQUIPMENT بصورت حضوری نیز در نمایندگی های:

1 – کرج (فروشگاه MR.VAN)

2 – تهران (مجموعه TWIN CAMPER)

3 – تهران (مجموعه HYPER CAR)

پذیرای علاقه مندان و مشتریان عزیز میباشد.

لازم میدانیم از زحمات دوستان و اساتید عزیزی که به عنوان مشاور این سایت با ما همکاری داشتند و دیگر اساتید و پیشکسوتان این حوزه و همچنین حمایت کلوپ کمپینگ و کاروانینگ کانون جهانگردی و اتومبیل رانی ایران تشکر و تقدیر نماییم.

امید است در آینده نزدیک و با تنوع محصولات بیش از بیش بتوانیم در خدمت علاقه مندان سفر و گردشگری در کشور باشیم .

 

ارادتمند شما

روزبه برفی

مدیر مجموعه کمپر تجهيز

با ما در واتساپ در ارتباط باشید